Hit poslední doby – únikové hry v různých podobách

Přemýšlíte, jak strávit volný čas v deštivém počasí nebo prostě jen chcete vyzkoušet nějakou novou aktivitu? Říká vám něco úniková hra? Pokud ne, tak ji rozhodně musíte absolvovat. V poslední době se rozmohly únikové hry po celé České republice a není se čemu divit. Pokud jste ještě neměli možnost takzvanou únikovku na vlastní kůži vyzkoušet, pak je ten nejvyšší čas vzít si někoho s sebou do party a vybrat si některou exit game Praha z nabídky.

místo v podzemí

O co vlastně v takových únikových hrách jde, co je jejich cílem a co vás tam čeká? Budete se nacházet ve speciálně upravené místnosti, kde na vás bude čekat k vyřešení několik na sebe navazujících hádanek a rébusů. Únikové hry mívají různou tématiku, záleží na konkrétní nabídce. Budete zapojovat vaše mozkové závity, čekává vás spousta přemýšlení a různých zápletek. Vyzkoušejte tuto originální a nápaditou hru a užijte si tak společně strávený čas s vašimi přáteli. Únikovku můžete absolvovat ve dvojici nebo i o větší skupině lidí.

Vhodné i jako dárek
Přemýšlíte, co byste koupili někomu z rodiny nebo vašich přátel k narozeninám? Úniková hra může být skvělým tipem a nadchne každého. Poukaz na únikovou hru také můžete někomu věnovat jako dárek a můžete pak vyrazit třeba společně a užít si spoustu zábavy, adrenalinu, napětí.

duchové v místnosti

Navštivte perfektně propracovanou únikovou místnost, staňte se na chvíli vyšetřovatelem a pátračem a vydejte se po stopách úkolů, hádanek a rébusů, které vás postupně dovedou k cíli a k rozklíčování záhady. Milovníci horroru si mohou vyzkoušet strašidelnou únikovou hru z prvky tajemna a zažít tak strach na vlastní kůži. Odvážlivci, které absolvují únikovou hru v horrorové podobě tak získají jedinečný zážitek a stanou se součástí strašidelných scén v horrorovém prostředí únikové místnosti.