Jaká je lepší varianta?


Kdy je lepší investovat do vlastního kontejneru na přepravu různého materiálu a kdy je lepší kontejner jednoduše pronajmout. Povíme si některé výhody v obou dvou případech. První, na který se společně podíváme, bude koupě vlastního kontejneru. Taková investice se musí řádně promyslet, neboť pořizovací cena je větší a musíte si spočítat, jestli se vám v průběhu času vrátí nebo na ní budete tržní. Počty jsou jednoduché, vše se odvíjí, jak často budete kontejner používat a za jakým účelem. Když si budete kupovat kontejner kvůli přepravě zboží, které budete muset každý druhý den převážet, nebo se jedná o týdenní dopravu, stále se vám vyplatí koupě vlastního kontejneru.

pronájem kontejnerů

Čím častější doprava tím se vám více vlastní kontejner hodí. Stejně tak si zajistíte kvalitní plastové provedení nejmodernější technologií a praktičností. V dnešní době jsou kontejnery recyklovatelné, takže snížíte nově vznikající odpad a zajistíte tak snížení uhlíkové stopy. Což je v dnešní době velmi důležité dbát na přírodu, neboť její likvidaci zajišťujeme rychle a jednoduše. Druhou variantou je pronájem kontejnerů. Kdy je vhodné si kontejner pouze vypůjčit. Půjčení kontejneru je jednorázový případ nebo někdy málo opakovatelný.

pronájem kontejnerů

Rozumíme tomu tak, když potřebujete přepravit věci, které se musí před převozem řádně uskladnit, aby nedošlo k jejich poškození. Přeprava je plánovaná jen v začátku nebo jen párkrát. V takovém případě je pronájem vhodný. Neboť koupený kontejner by po vašem využití již neměl další využití a tím by byl prodělečný. Zatím co pronájem vás vyjde finančně lépe než plná investice. Můžete tak ušetřené peníze investovat jinam. Když dojte k znečištění, jednoduše kontejner před vrácením vyčistíte, neboť jeho materiál to dovoluje. Stačí vzít hadici a plastové kontejnery jednoduše očistit vodou popřípadě nějakým šetrným přípravkem.