Pronájem automobilu

Automobily jsou bohužel také jenom stroje a někde dojde k jejich poruše. I když se o svůj vůz staráte a pečujete o něho, tak se může stát, že i tak bude mít závadu. V takovém případě se můžete obrátit na svojí rodinu, nebo na přátelé a půjčit si automobil od nich. Ovšem ne všichni mají tuto možnost a je potřeba mít zadní vrátka. Řešením v případě poruše je levná autopůjčovna Praha, která Vám nabídne mnoho vozů k pronájmu a to i včetně minibusů.

levná autopůjčovna

Tato autopůjčovna v Praze, je na trhu už 22 let a za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností ohledně pronájmu. Díky těmto zkušenostem, se můžete těšit na hradu výhod, pokud si zapůjčíte automobil přímo tady. Mezi tyto výhody patří dálniční známka pro Českou republiku, bezplatné zapůjčení sněžných řetězů a také letní, či zimní pneumatiky, dle sezóny. Dalšími výhodami jsou neomezené kilometry po České republice a také fakt, že se automobil půjčuje s plnou nádrží. Nemusíte tak ihned jezdit na benzinku. Ovšem i s plnou nádrží se vrací. Samozřejmostí je zákonné a havarijní pojištění a také zdarma přistavení vozidla po Praze. Všechny automobily jsou chráněny imobilizérem a také zámkem řadicí páky. Samozřejmostí je také centrální zamykání a v případě, že máte děti, si můžete zapůjčit autosedačku, či podsedák. Všechny vozy jsou navíc čisté a nemají na sobě nesmyslné reklamy.

levná autopůjčovna

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na všechny vozy, které nabízí. Najdete zde novější i starší vozy a je na Vás, jaké si zapůjčíte. U každého vozu zvlášť, je vypsaná výbava vozu a také pár fotografií. Samozřejmostí je také ceník pronájmu, který je rozdělený na dané časové úseky.

Pokud tedy sháníte náhradu za Váš vůz, protože je v servisu, tak se obraťte na tuto půjčovnu. Zaručeně se Vám jejich přístup bude líbit a na jejich vozy si rychle zvyknete. Poté nebudete chtít jejich vůz ani vracet.