Výše příjmu a půjčka

Tato okolnost nesvědčí zrovna o nějaké vysoké úrovni státu, který nedokáže dát mužům práci takovou, aby matka jejich dětí nemusela také někde pracovat. Ale u nás je stejně takový zvyk, že většinou dělají oba, takže to nebudeme rozebírat.

Když si pak bude chtít rodina vzít půjčku, bude se brát v potaz příjem obou manželů, pokud tedy s nimi nebydlí na stejné adrese ještě někdo, kdo vydělává. V bance to pak sečtou, odečtou tak zvané minimální náklady, a to co zbude vám vyjde jako měsíční splátka. Pokud je to málo, půjčku nedostanete. A je to.

Pytlíček s penězi

Samozřejmě, že jsem to naspal hodně zjednodušeně, protože vrtat se v tom detailně by zabralo hodně místa. Ony jsou ty výpočty trošku složitější, ale pro naši potřebu nám to jako příklad postačí.

Když vás tedy vyprovodí již z několikáté banky, budete si myslet, že už nemá cenu to zkoušet. Takže to zabalíte a na věc, na kterou jste půjčku chtěli prostě zapomenete. Jenže to jste zaváhali. Povím nám nyní o věci, o které jste ještě asi neslyšeli.

Hypotéka bez dokládání příjmů je přesně to, co je v názvu obsaženo. Není skutečně třeba dokládat jakýkoli příjem, zde se totiž ručí jinak. Proto odpadá trapné a někdy zdlouhavé shánění všech možných potvrzení od několika zaměstnavatelů, kde vám paní účetní vystaví doklad o příjmu. Tím se také mimo jiné ušetří hodně času, takže hypotéka může být poskytnuta o to rychleji.

Další překvapení vás bude očekávat, když budete chtít dopředu informaci kolik zaplatíte za žádost a tak podobně. Já vím, jinde chtěli, tak se ptáte. Vězte tedy, že zde se neplatí dopředu nic, a tudíž se nemusíte obávat, že byste zase přišli zbytečně o nějaké peníze.

Peněžní klíč

Pokud článku nevěříte, nemá smysl vám to vyvracet a vám nezbývá než to prostě zkusit. Kliknutím na modrý odkaz se dostanete na web firmy, kde najdete potřebné kontakty. Uvidíte sami, že článek je pravdivý.