Komfortní, zábavné a finančně dostupné

Svět sedacích pytlů je plný barev a stylů, které dokáží doplnit váš interiér, jsou pohodlné a cenově dostupnější než klasický nábytek. Široký výběr nabízí takové možnosti, že uspokojí jak konzervativnější zákazníky, tak i takové, kteří mají rádi trendy a luxusnější bytové doplňky.
Nabídka sedacích vaků beanbag.cz je opravdu široká. Může vám nabídnout klasické vaky pro jednu osobu. Které jsou skvělým dárkem pro děti i dospělé. Jejich povrch je z praktického nylonového materiálu, který je skvělý z hlediska minimální údržby. K omytí vám bude stačit jen houba a voda. Údržbu hravě zvládne každý člen rodiny.sedací vak šedý
Můžete zvolit variantu s postranními popruhy. Díky nim dosáhnete toho, že si vak můžete vytvarovat do takové polohy, kterou zrovna chcete. A pokud popruhy zrovna nepoužíváte, můžete je odepnout. Kvalitní švy zajistí, aby se polystyrenové kuličky nedostali ven. Vybrat si můžete z mnoha barevných variant, které uspokojí i náročné.
Výbornou variantou je sedací pytel duo, který je určen pro dvě osoby a je skvělý hlavně do dětských pokojů. Děti na něm mohou společně dovádět a hrát si. Také vám dobře poslouží v případě, že budete mít více hostů, nebo budete pořádat večírek a vaši hosté se budou chtít někde posadit.
Další výhodou je to, že vaky jsou velmi lehké, díky čemuž budou perfektním parťákem při cestování. Můžete si je vzít kamkoliv. Na horskou chatu, kde se na nich usadíte u praskajícího ohně, nebo na pláž, kde si do něj lehnete a budete se vyhřívat na slunci. Pokud jej zrovna nebudete potřebovat, jednoduše ho zasrčíte do skříně, na půdu nebo do sklepa. sedací vak hnědýž
Jsou naprosto perfektním sezením jak pro děti, tak i pro dospělé. Ať už jsou v dětském pokoji, obýváku nebo na studentských kolejích. Jsou skvělou volbou pro moderní byty, zútulňují obývací pokoje a jsou nezbytností pro malé byty. Dostupné a pohodlné, a to kdykoli a kdekoli!