Kráska v BUSINESS šatech

Pokud jdete do práce, chcete vypadat elegantně. To se týká hlavně žen, které si potrpí na svůj zevnějšek. Jestli pracujete v kanceláři nebo na takovém postu, kde se to vyžaduje, nepřijdete určitě v tepláčkách. Samozřejmě bychom měli volit šaty jednoduché, elegantní, decentní. V práci trávíme spoustu času, tak nezapomeňte myslet i na pohodlnost. V korzetových šatech,by se Vám těžko dýchalo u náročné práce nebo na nějaké pracovní schůzce.

šaty do práce

Zdálo by se, že je vlastně jedno, jaké šaty do práce na sebe hodíte, ale myslete na Vaše vystupování. Nejen, že musíte vypadat k dané profesi úhledně, ale jakož to ředitelka zastupujete firmu, kterou reprezentujete i svým zevnějškem.

Na trhu je spousta Business šatů, které nejen vezmete na sebe do práce, ale na jakoukoli jinou příležitost. My ženy, přece ve společnosti chceme vypadat krásně. Alespoň jedny šaty tohoto typu, by jste měla mít doma. Třeba si myslíte, že je nepotřebujete, ale nikdy nevíte, kdy se Vám budou hodit, třeba na pracovní pohovor.

růžové šaty do práce

BUSINESS ŠATY

Vybírejte z modelů Business šatů, které nejen využijete do práce, ale i do společnosti.

Z čeho můžete vybírat?

° Široký výběr barev

° Velká nabídka velikostí

XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

UNI, S/M, M/L, L/XL

34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

° Celková délka šatů:

– KRÁTKÉ, MIDI, DLOUHÉ, BEZ RAMÍNEK

Střih šatů:

– áčkový

– asymetrický

– zavinovací

– pouzdrové

Délka rukávu:

– krátký

– tříčtvrteční

– dlouhý

Co nám šaty nabízejí?

– krajku

– volány

– třásně

– perličky

– nařasení

– límec

– stojaček

– kovové prvky

– kamínky

– vázání

– zip

– rozparek

Žena by měla vypadat skvěle, za každých okolností. Pokud jdete do práce, krásné šaty na Vás rádi uvidí všichni. Vyberte si elegantní business šaty, budou se Vám hodit. Doplňte je slušivým sakem, kabelkou a nezapomeňte na botičky. Buďte elegantní, krásné, svůdné.