Nebankovní půjčky jsou dnes již silnými konkurenty bankovních úvěrů

Klasický úvěr, o který si musíme zažádat v bance, každý z nás moc dobře zná. Pokud patříte mezi ukázkové klienty banky, je taková žádost jen formalita. I když formalita obalená nenáviděnou byrokracií a papírováním. Jenže pokud jste se náhodou někdy v minulosti prohřešili vůči své bance, případně kterékoliv jiné bankovní společnosti, získat pro vás úvěr může být mnohem náročnější. Vždy však záleží na míře provinění. V závažných případech ovšem nakonec žadatel přeci jenom odchází domů s nepořízenou. A záměry, které s penězi zamýšlel, se rázem změní v krutou realitu. Naštěstí tu ještě existuje nebankovní sektor, který je přeci jenom ke svým potencionálním žadatelům přívětivější. Pojďme si představit několik výhod nebankovních společností, které vás při spolupráci s bankou rozhodně nečekají.

Online nákupy

  • Půjčka sjednaná online

Nechce se vám pro sjednání půjčky do banky? Nyní už nemusíte! Tedy za předpokladu, že se rozhodnete pro některou z nebankovních společností, které svým žadatelům nabízí možnost sjednat si půjčku i online. Na jejich webových stránkách stačí vyplnit úvěrový formulář, navolit podmínky a pak jen čekat v pohodlí domova, jak se úvěrová společnost na žádost vyjádří. Pokud vše proběhne bez problému, peníze můžete mít k dispozici i do druhého dne. Nebankovní půjčky jsou tak ideální volbou pro ty, kterým výplata zmizela rychleji, než předpokládali nebo pro ty, kteří musí řešit nečekaný finanční výdaj.

Podpis smlouvy

  • Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka se zástavou nemovitosti je úvěrový produkt určen těm, kteří potřebují k dispozici větší obnos peněz a banka jim ho kvůli nízkým příjmům nebo jejich prohřeškům nedovolí. Banky se totiž rozhodují na základě bonity žadatele, pokud je příliš nízká, může dojít k zamítnutí žádosti o úvěr. Nebankovní společnosti však tuto možnost přeci jenom umožňují.