|Nejlepším řešením pro každý byt jsou skříně na míru

Pokud neobýváme zrovna rozlehlý dům, musíme se naučit efektivně využívat všechny prostory našeho obydlí. Nesmíme pořídit nábytek jen podle momentálního rozmaru, protože už třeba za měsíc nám dojde, jak jsme se s koupí unáhlili, zakoupená skříň je nepraktická a hlavně nám v předsíni překáží, nemůžeme se kolem ní ani protáhnout a výklenek vedle zůstal úplně nevyužitý. Tady už jsme šlápli vedle, ale možná by ještě stálo za to chybu napravit, protože ta skříň nám bude v bytě trnem v oku čím dál víc. Uvědomte si, že potřebujeme k životu dostatek volného prostoru, že je třeba opravdu s rozmyslem naplánovat účelnost úložných prostorů a jejich umístění.

skříń

Je škoda, aby nás pak v dalších letech okrádaly o náš životní prostor o vzdušnost pokojů. Takže si pořádně prohlédněte svůj byt nebo dům. Jděte místnost po místnosti a pozorujte. Pokud jste v kuchyni a náhle zjistíte, že původní dřevěný špajz vám vlastně brání pořídit si jídelní stůl podle vašich potřeb a vy se coby čtyřčlenná rodina mačkáte u malého stolku, zatímco v rohu kuchyně si kraluje odpadkový koš na královsky štědré ploše, je to prostě chyba. Špajz musí nemilosrdně pryč a nevyužitý roh kuchyně osadit potravinovou skříní na míru. V předsíni je široká a pěkně hluboká nika, ale vám v ní stojí úzká stará skříň a zbytek výklenku vyplňuje jen nástěnný věšák a pod ním prostor na odkládání bot.

skříň

Dejte starou skříň rychle pryč, věšák se může umístit kamkoli jinam na stěnu a do výklenku pořiďte skříň přesně na míru. Nemáte náhodou podkrovní byt? Jak máte řešené prostory pod zkosenými stropy? Jsou to často nevyužité hluché prostory, že? Ideálně třeba v dětském pokojíčku je můžeme krásně využít tak, že je necháme vybavit skříněmi na míru Sten-skrine, které budou dětem sloužit k ukládání hraček a školních pomůcek. Uvidíte, jak budete s proměnou spokojeni a kolik vám přinese volného prostoru. Tak neváhejte a podívejte se na nabídku skříní na míru, budou přesně podle vašich dispozic a podle účelu, ke kterému je budete využívat.