Skvělá volba! Bazén se slanou vodou.

Milujete moře, plavání ve vlnkách, ve slané vodě? Slaná voda je léčivá a dokáže vaši pokožku vyléčit z různých ekzémů. Věděli jste to? Opravdu. Mořská voda je prostě úžasná, je sice slaná a dráždí oči, ale kdo by se stejně potápěl bez brýlí. Slaná voda navíc člověka nadnáší mnohem více, než sladká, takže děti se ve slané vodě mohou naučit rychleji plavat. Chtěli byste mít doma takové malé soukromé moříčko? Myslíte, že to není možné? Ale je. Takový bazén na zahradě před domem už není žádná vzácnost, v posledních letech se stává celkem běžným standardem zahrady. Zahradní bazény mohou mít různý tvar, hloubku, barvu, vybavení, ale pozor, bazény mohou mít i slanou vodu.

bazén

Opravdu. Takže jsme vám s malým moříčkem na vlastní zahradě nelhali. Navíc tato sůl nahradí chlor, takže každý, komu chlor způsobuje nějaké problémy, nebo alergie, se může bez obav koupat, navíc slaná voda, jak už jsme říkali, pomáhá léčit kožní choroby. Sůl obsažená v bazénové vodě také likviduje mikroorganismy a bakterie. Prostě bazén se slanou vodou není jen taková nostalgická připomínka moře, ale je to volba opravdu účinná na naše onemocnění, v boji proti bakteriím, takže i volba velice praktická. Pokud máte obavy, jak takový mořský bazén vůbec pořídit, nemusíte si dělat žádné starosti. Vyberete si bazén přesně podle vašich představ, buď obdélníkový, nebo oválný, či s přepadem, v hloubce, která vám a vaší rodině bude nejlépe vyhovovat, vyberete vhodné schůdky, nebo žebřík a jediné, co budete muset zajistit navíc je solonizační jednotka.

bazén

Dobrou zprávou ovšem je, že firma, která se výrobou bazénů zabývá už dlouhá léta a má skutečně vynikající praxi a zkušenosti, vám dodá celý komplet bazénu i s touto solonizační jednotkou. Prostě bazén s vůní moře uvítají všichni milovníci slané vody, ale hlavně ti, kteří trpí kožními nemocemi a koupele ve slané vodě se doporučují i těm nejmenším. Takže nemusíte mít obavy, že by slaná bazénová voda nějakým způsobem uškodila vašim malým dětem.