Vzhled odrazem duše

Každý se postupem času rozhodneme pro nějaký styl a životní filozofii. Ze začátku přejímáme styly našich rodičů a sourozenců, kteří nám své vlastní chování a gesta nenuceně podstrčí. Postupem času však zjišťujeme, že naši rodiče nejsou až tak úplně skvělí a také vlivem doby a aktuálních módních a jiných trendů se sami automaticky vyvíjíme.
dietní sendvič
Následně se tak náš životní styl promítá téměř všude. Samozřejmě vše začíná zevnějškem, kdy něco, co se nám líbí převezmeme za své a začneme se tak oblékat taky. To může být samozřejmě příhodné někoho napodobit a získat tak obdiv svých vrstevníků, ale také důležité do svého stylu oblékání vložit svou vlastní osobitost.
hodiny za ženou
To může být někdy poněkud těžké, obzvlášť pak v naší době, kdy nám jednak média, ale také ambasadoři neustále nutí abychom se chovali právě jako naše vzory. To je ale velice špatně. Nejsme všichni stejní a nemáme stejné tužby a potřeby, proto je někdy pro nás snazší sžít se představou, že jsme někdo jiný než přijmout svou vlastní identitu.
Styl však není jen o oblékání, ale jeho podstat vychází z naší duše na základě toho, jakou filozofii upřednostňujeme. Můžeme být zaměření ekologicky a snažíme se tedy zachránit co nejdříve zvířat, můžeme žít v souladu s přírodou. Nebo naopak odmítat všechno lidského a zaměřit se pouze na dokonalost a perfektní vzhled. Osoby, které však žijí v souladu s přírodou vedou mnohem snazší a bohatší život. Nemusí se snažit stále klamat čas a stárnutí navíc se jedná o jev, který skutečně nemůžeme ovlivnit.
cvičení s čínkou
Pokud budeme neustále bojovat o náš vzhled a blokovat to čemu se snažíme zabránit prožijeme pouze ustaraný život. Kromě jídla a psychiky můžeme do svého stylu zakomponovat také nějaký ten sport. Můžeme jich vyzkoušet celou řadu. Od silových přes vytrvalostní až k aerobním. První dvě skupiny lze provádět na profesionální úrovni, zatímco aerobní jogging je spíše doménou rekreačních sportovců.